Skip to main content

Canlı Sohbet Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Canlı sohbet hizmeti veren sitemizde görüntülü sohbet ve sesli sohbet ederken dikkat edilmesi gereken kurallar ve noktalar bulunmaktadır. Diğer kullanıcıların hakkını korumak için ve eşitliği sağlamak için site içi belli başlı kurallar yer almaktadır.

Sesli Sohbet Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Öncelikli olarak sesli chat odaları içerisinde sesli sohbet etmek için belli başlı kurallar bulunmaktadır. Mikrofon sırası kuralını çiğnememek başlıca kurallardan birisidir. El kaldırma ikonunu kullanarak seslisohbet sırasına girersiniz ve sıra size geldiğinde size 8 dakikalık bir zaman dilimi verilir ve bu zaman dilimi bittiğinde tekrardan sıraya girmeniz gerekmektedir. Ayrıca sesli sohbet esnasında diğer kullanıcılara aşağılayıcı ithamda bulunmak, argo kelimeler kullanmak, diğer kullanıcıları küçük düşürücü kelimeler sarfetmek ceza sebebidir.

Görüntülü Sohbet Ederken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Görüntülü chat yaparken kameranızın net ve görünülür olması gerekmektedir. Görüntülü sohbet kurallarına aykırı davranışlar sergilemek kesinlikle yasaktır. Kamera karşısında uzun süre durmadan kamerayı başıboş açık bırakmak, kurallara uygun olmayan görüntü paylaşımında bulunmak, reklam amaçlı olarak farklı bir markanın linkini veya tanıtımını yapan içerik görüntülemek kamera engeli almanızın yanı sıra banlanmanıza bile sebebiyet verebilir.

Kalite, Güvenilirlik için Seslicanlisohbet!

Seslicanlisohbet.com sitesi olarak prensiplerimizden vazgeçmeden, içeride yer alan Aile ortamını bozmadan kullanıcılarımızın kaliteli bir sesli görüntülü chat hizmetinden faydalanmalarını sağlamaktayız. Sohbet sitemizin güvenilir olmasının başlıca nedenlerinden bir tanesi de budur. Seslisohbet kullanıcılarımıza sunduğumuz hizmetleri ücretsiz verdiğimiz gibi, sesli chat odaları içerisinde düzeni sağlayarak güven içerisinde sohbet edebilmelerine imkan tanıyoruz. Sizlerde kaliteli bir seslichat hizmeti almak için bizleri tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Firma Ekle