Skip to main content

Sesli Chat

Eskiden kendini tanıtma fırsatını yüksek oranda bulamayan sesli chat siteleri, günümüzde sesli chat adı altında popüler bir kullanıcı kitlesine hakim olmuş, sürekliliğini devam ettirmektedir.

Sesli Chat hizmeti alırken aklınıza ilk olarak sadece chat yapmak gelmemesi için sesli chat odaları içerisinde ne tür hizmetlerden faydalanabileceğiniz bilgisini enine boyuna sizlerle paylaşmak isterim. Seslichat kişilerin aynı anda sesli olarak, dilerlerse chat (yazışma) yaparak gerçekleştirdikleri iletişim şeklidir. Bunun yanı sıra sesli chat odaları içerisinde görüntülü konuşma imkanınız bulunuyor. Canlı sohbet odaları içerisinde kullanıcılar müzik dinleyebilir, sohbet edebilir, muhabbet edebilir ve sesli oyunlar oynayarak zaman geçirebilirler. Sohbet odaları’na bağlanmak üyelik gerektirmez ve ücretsizdir.

Kullanıcılar ilk olarak panele giriş yapması gerekmektedir. Sonrasında bir rumuz girişi yaparak kullanıcı giriş tuşunu tıklar. Daha sonrasında sohbet odalarını aktif etmek için eklenti onayına izin vermeniz gerekir. Bu işlemlerin ardından sohbete bağlanmış olursunuz. Sizler de sesli chat odalarına bağlanmak için anasayfa üzerinde yer alan sohbete giriş yazılı resimi tıklayabilirsiniz.

Firma Ekle