Skip to main content

Sesli Sohbet Oda Kiralama Nedir?

Sesli sohbet odaları; Kullanıcıların birbirleriyle çoklu ortam içerisinde sesli, yazılı, görüntülü olarak sohbet edebildikleri sesli chat odasıdır.

Sesli chat platformlarının sürekli olarak ücretsiz ve üyeliksiz olarak hizmet verdiğini söylemekteyiz. Sohbet odası kiralama olayı tamamen kişinin isteğine bağlı olan, diğer kullanıcılarla arasında bir fark yaratmayan bir işlemdir.

Sesli sohbet odası kiralama olayı varmış, gene haksızlık var diye ön yargılı olmayın. Sizler dilediğiniz zaman, istediğiniz sesli chat odası içerisine giriş yaparak sesli görüntülü olarak sohbet etmeye devam edebilirsiniz. Sesli sohbet odalarını bilmeyen kullanıcılarımız için ufaktan bir hatırlatmak isterim.

Sesli sohbet odaları panel üzerinde yer alan birbirinden farklı özelliklere sahip odalardır. Bu sohbet odaları İsim – isim farklılık gösterdiği için birbirinden kolayca ayırt edilebilmektedir. Sesli sohbet odası kiraladığınızda odanızın adını, formatını, ziyaretçilerini kendiniz belirliyor olabilmenizdir. Her ne kadar sohbet odasını kiralamış olsanız bile Seslicanlisohbet.com sitesinin seviye ve davranış kurallarına aykırı davranmak durumunda hakkınızda uyarı ve ban işlemi yapılabilir. Bu yüzden her ne sebeple olursa olsun bütün kullanıcılar sitemizin kurallarına uyması gerekmektedir. Site kuralları‘na tekrar bir göz atmanızı önemle rica ederiz.

Sizlerde sesli canlı sohbet sitemizden oda kiralayarak kendi ortamınızı kurabilir, kendinize özel bir sohbet odası oluşturabilirsiniz. Sesli sohbet odası kiralamasanız bile sitemize giriş yaparak Panelimiz üzerinde yer alan bütün sesli sohbet odalarından ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Firma Ekle