Skip to main content

Özel ve Genel Chat Odaları

Dünyanın her kesiminden sesli chat odaları içerisine dahil olan kullanıcılar, sitemiz içerisinde yer alan bay ve bayan kullanıcılarla görüntülü sohbet edebilir. Görüntülü olarak sohbet etmenin yanı sıra canlı kullanıcılarla sesli olarak sohbet edebilir ve chat yapabilirsiniz. Üstelik bütün bu hizmetler tarafınıza ücretsiz olarak sunulmaktadır.

İnsanlar artık sosyal hayattan fazla internette yer alan sesli ve kameralı chat siteleri içerisinde sohbet etmeyi tercih ediyor. Sohbet odaları özel ve genel sesli ve kameralı sohbet odaları olarak ikiye ayrılmaktadır. Genel ve özel sohbet odalarını nasıl kullanabileceğiniz konusunu biraz daha ayrıntılı olarak inceleyelim.

Genel sohbet odaları, kullanıcıların toplu olarak sohbet ettikleri ve bir arada bulundukları sohbet odalarıdır. Kullanıcılar birbirleriyle çoklu olarak sesli görüntülü sohbet edebilirler. Birbirinden farklı olarak yüzlerce sesli görüntülü sohbet odası bulunmaktadır.

Özel sohbet odaları, kullanıcıların tercihlerine göre birebir sohbet edebildikleri sohbet odalarıdır. Özel sohbet odaları içerisinde sadece 2 kişi yer alabilir. Özel oda sohbet daveti istediğiniz kullanıcının profil resmine mousenin sağ tuşuyla tıklama yaptıktan sonra özel oda sohbet daveti butonunu tıklamanızla gerçekleşir. Burada önemli olan nokta karşı tarafa gönderdiğiniz daveti olumlu veya olumsuz olarak yanıtlaması doğrultusunda gerçekleşir. Kullanıcı özel daveti kabul ederse davet edilen ve davet eden kişileri sistem direk özel sohbet odasına çeker. Kişiler burada sesli görüntülü sohbet edebilir.

Canlı sesli sohbet sitemizin içerisinde yer alan yüzlerce sohbet odasından birisini seçerek sizler de direk sohbete dahil olabilirsiniz. Ücret ödemek yok!, Üye olma zorunluluğu bulunmuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Firma Ekle