Skip to main content

Sesli Sohbet Sitesi Açmak

Sesli chat hizmeti veren sitelere çok alışan sohbet sevenlerin sıkça sordukları sorular arasında yer alan, Sesli sohbet sitesi nasıl açılır?, Sesli site kurmak için neler gerekiyor? tarzında sorularınızı yanıtlayacağız.

Sadece sesli görüntülü siteler yerine artık günümüzde sesli, yazılı, kameralı olarak hizmet veren sesli chat siteleri daha yoğun ilgi görüyor. Kendi seslisohbet sitenizi kurmak için yapmanız gerekenleri aşağıda madde madde olarak belirtiyorum.

SesliChat Sitesi açmak için gerekenler;

  • Öncelikle kendinize bir seslichat veya seslisohbet kelimelerine hitap eden bir domain adı bulmalı ve bulduğunuz domaine sohbet sistemi kurmalısınız.
  • Daha sonrasında kendinize sesli panel adı altında hizmet veren sesli chat paneli hizmeti sunan bir yer bulmalısınız. ( Tavsiye olarak Türkiyepanel sitesini önerebiliriz.)
  • Panelci ile gerekli görüşmeler yapılıp, kurulumlar gerçekleştirildikten sonra sizin sesli chat paneli’ne giriş yaparak belirli düzenlemeler yapmanız gerekecektir. ( Oda ücretlerine net bir fiyat vermesem de , fiyatlar uygundur.)

Sesli sohbet sitesi açmak için tütün yapmanız gereken üst kısımda yazdıklarımızdan ibaret! Tek yapmanız gereken kendi panelcinizi seçip hazır kurulu sistemin giriş bilgilerini almak olacaktır.

Daha sonrasında site içi ve site dışı yapacağınız çalışmalar sizin insayitifinize kalacaktır. Dilediğiniz gibi kullanıcılara doğru bilgiler aktararak ve güzel reklamlar yaparak güzel bir kullanıcı kitlesi toparlayabilirsiniz.

Dilerseniz seslicanlisohbet.com sitemizin sesli sohbet odaları’na bağlanarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Firma Ekle